vesti24.mk

Tag : дедо тони

ЗАБАВА

Умри ако не си здрав во главата: Дедо Тони со хит изјава против коронавирусот, излези надвор брате мили (ВИДЕО)

admin
Вистинскиот миленик во Хрватска, но и во регионот Дедо Тони или со правилно име Таљат Селмани (83) овие денови е повторно хит откако уште во...