vesti24.mk

Tag : деколте

ЗАБАВА

Ја натерале да го напушти авионот поради длабокото деколте

admin
Хариет  Озборн од Велика Британија,  била симната од авионот на релација  од Малага во Лондон, поради недолично откривање на нејзините физички атрибути. Патничката носела блуза...
ЗАБАВА

Овој мачо свет е полн со предрасуди: Пратеничката се појави со безобразно длабоко деколте, па се огласи дека тука не застанува (ФОТО)

admin
Длабокото деколте на бразилската пратеничка Ана Паула да Силва на полагањето заклетва предизвика остри реакции во Бразил. Како што наведува „АП“, таа се најде во центарот...
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Плус сајз моделот на мета на критики поради деколтето

Ferad Aruc
Плус сајз манекенката Ешли Греам речиси што и да објави на социјалните мрежи, предизвикува реакции од јавноста. Американката неодамна се пофалила со фотографиите од снимањето...
ЗАБАВА

Брутално секси издание: Катарина Грујиќ ја распали машката фантазија! (ФОТО)

admin
Веќе не се изненадување провокативните изданија на пејачката, но на новите комбинации најмногу се радуваат припадниците на посилниот пол кои се нејзини следбеници на социјалните...