vesti24.mk

Tag : декорација

ЗАБАВА

Најубави мермерни Велигденски јајца – едноставен природен метод со преубав ефект

admin
Доаѓа Велигден, па еве еден начин како да ги украсите велигденските јајца. Состојки: 7-8 бели јајца 2 кесички зелена боја Лушпи од кромид Влажни марамчиња...