vesti24.mk

Tag : делови

ВЕСТИ

Пронајдени делови од човечки леш во атар на с.Долно Дупени

admin
На 28.07.2020 во 18.00 часот во СВР Битола било пријавено дека во атар на с.Долно Дупени, ресенско, по претходна пријава за пронајден човечки череп, од...