vesti24.mk

Tag : дело

ЗАБАВА

Верувале или не: Земал банана и со селотејп ја залепил на ѕид, а сега поради тоа ќе заработи цело богатство (ФОТО)

admin
Неверојатно уметничко дело изложено во една галерија во Мајами ќе биде продадено за дури 120.000 долари. Сето тоа би било во ред да не беше...