vesti24.mk

Tag : делфин

ЗАБАВА

Ја фотографирал бремената сопруга, не ни претпоставил дека прави една од најубавите фотографии на светот (ФОТО)

admin
Бремената жена позирала на една плажа на Флорида, кога нејзиниот сопруг ја фотографирал баш во моментот кога се случило нешто неверојатно. Еден татко со својот...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Снимено раѓање на делфинче во базен на отворено во Одеса

admin
Посетителите на Делфинаруимот во градот Одеса, Украина, беа сведоци на раѓањето на делфинче. На аматерска снимка од публиката, се гледа како луѓето вознемирено го опколуваат...