vesti24.mk

Tag : демир хисар

ВЕСТИ

Нов поткуп со дрва, овој пат во Демир Хисар: Заборавате ли дека од понеделник ќе изгрее сонце?, Ниедно дрво нема печат… (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи попладнево повторно се појавија фотографии од организиран поткуп, а овој пат во Демир Хисар. Станува збор за поткуп со дрва врз членовите...