vesti24.mk

Tag : демолирани возила

ЗАБАВА

ВИДЕО: Поранешен вработен со багер влетал во фабрика и уништил 50 нови автомобили

admin
Неименуван поранешен работник во „Мерцедес“ во погоните во Шпанија одлучил да им се одмазди на поранешниот работодавачи и им направил штета од 5 милиони евра....