vesti24.mk

Tag : ДЕМОФЕСТ 2017

Uncategorized

ДЕМОФЕСТ 2017“ СО БОГАТА ПРОГРАМА И ЅВЕЗДИ

admin
На десеттото, јубилејно издание на „Демофест“, најголемиот регионален фестивал на демобендови во регионов, покрај демобендовите, најавени се и настапи на големи светски имиња. Годинешното издание...