vesti24.mk

Tag : Денвер

ЖИВОТ

Аеродром на масоните во Денвер со писти како кукест крст и подземни тунели (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Замислете, по излегувањето од авионот, во ходниците да ве дочекаат деца од Аушвиц, маскирани војници со гас-маски, слики од психотични хорор-филмови и големи сини статуи...