vesti24.mk

Tag : денови во неделата

ЗАБАВА

Денот во кој сте родени открива каков ќе ви биде животот- бебињата родени во овој ден ќе бидат среќни и богати

admin
Според обичаите, нашиот народ верува дека деновите во неделата не се исти, па така има и среќни и несреќни, добри и лоши, оние во кои...