vesti24.mk

Tag : Ден Близериан

ЗАБАВА

Неверојатна автомобилска колекција: Погледнете што вози кралот на Инстаграм (ФОТО)

Ferad Aruc
Ден Билзеријан со причина е крал на Инстаграм бидејќи неговите објави секојдневно добиваат милионски прегледи. Овој човек го стекнал своето богатство играјќи покер на големи...