vesti24.mk

Tag : ден дончев

ВЕСТИ

Ќе се повтори ли случајот Ден Дончев, ОЈО отвори предмет за Рашковски по неговото заминување во Мексико

admin
Советникот на премиерот Зоран Заев, Драги Рашковски по аферата „Леонардо“ повторно во фокусот на јавноста. Овој пат со купување на софтвер за потребите на МВР...