vesti24.mk

Tag : ден на мажите

ЗАБАВА

Денес е ваш ден: Мажи, ви посакуваме среќен Ден на мажите!

admin
Ширум светот, на денешен датум 19-ти ноември, се одбележува токму Денот на мажите. Се работи за иницијатива која што во 1999-та година била инаугурирана во...