vesti24.mk

Tag : Депилација

ЗАБАВА

Спас за сите жени: Направете смеса за депилација и средете се сами

admin
Депилацијата со шеќерна паста или египетската депилација веројатно е најблиска до восочната, но нејзината предност е што нема делови на телото каде не смеете да...
Uncategorized

Вака повеќето жени се подготвуваат за првата ноќ со новиот партнер

admin
Добро, и не е голема вест дека жените најмногу внимаваат на изгледот… Но и на други нешта! 1. Депилација – сакаат да изгледаат совршено 2....