vesti24.mk

Tag : депресивен ден

ЗАБАВА

Денес е најдепресивниот ден во годината, па ние одлучивме да ве расположиме (ВИДЕО)

admin
Овој ден во јануари веќе со години се смета за најдепресивниот во годината, а како „тажен понеделник“ е дефиниран уште пред 13 години од страна...