vesti24.mk

Tag : дерматолог

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

ДЕРМАТОЛОГ ОТКРИВА: Интимните односи подмладуваат до 12 ГОДИНИ

admin
Оние кои имаат редовни сексуални односи, три пати неделно, изгледаат дури седум до 12 години помлади од вообичаената реална слика за нивната возраст, тврди американскиот...
ЗАБАВА

Внимавајте: Сите мислат дека се здрави, но со овие масла не смеете да се сончате

admin
Не секогаш се потребни скапи и купечки масла за сончање за да се добие бронзен тен, но не секое масло е здраво да се користи....