vesti24.mk

Tag : Дескоска имот

Uncategorized

Каков имот поседува министерката за образование: Дескоска без куќа

admin
еМагазин продолжува со серијалот на преставување на имотот на новите министри. Овој пат Ви преставуваме што до Државната комисија за спречување пријавила новата министерка за...