vesti24.mk

Tag : Дестинација

ЗАБАВА

Невообичаени патувачки рекорди

admin
Секојдневно, милиони луѓе патуваат. Овој факт не е никаква новост или изненадување, но некои од патниците се обидуваат да ги зачинат работите со поставување на...