vesti24.mk

Tag : детенце

ЗАБАВА

ВИДЕО: Детенце следело онлајн настава, неговата мајка сосема гола се прошета пред камерата

admin
Поради пандемијата од Ковид-19 која што го зафати светот, а како превенција а со цел да се спреши ширењето на истата децата приморани се наставата...
ЗАБАВА

УРНЕБЕСНО ЗАПРОСУВАЊЕ: Клекна пред девојката, а потоа детенце влета во кадар и направи нешто пресмешно (ВИДЕО)

admin
Едно запросување стана вистински хит на интернет. Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да...