vesti24.mk

Tag : детоксикација на телото

ЗАБАВА

Со овој напиток ќе ги исфрлите токсините, а ги топи и маснотиите

admin
Во лето најпотребно ни е освежувањето, а наместо газирани сокови полни со шеќери направите природен сок од грејпфрут, боровинки и друго овошје. Не само што...