vesti24.mk

Tag : детокс

ЗАБАВА

ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ЛЕТОТО: 4 детокс пијалоци за слабеење и јакнење на имунитетот – една намирница е клучна!

admin
Не е доцна да се започне со „подготовки за лето“. Иако треба да се грижите за себе и за вашето здравје во текот на целата...
ЗАБАВА

Летен детокс: Оваа напивка ќе ви го прочисти телото од токсини и ќе ви го зајакне имунитетот

admin
Повеќето од нас во текот на карантинот уживавме во разни и честопати нездрави десерти. Сепак, дојде време да се излезе надвор, а многумина добија по...
Uncategorized

Потребни ви се три состојки кои ги имате дома: Пробавме утрински детокс кој ги симнува килограмите и дава сила – резултатот е неочекуван

admin
Детокс програмите подразбираат бројни препарати кои секојдневно морате да ги внесувате и лекарите во главно не препорачуваат претерано да се занесувате поради разните последици по...