vesti24.mk

Tag : детската соба

ЗАБАВА

Татко поставил камера во детската соба – кога видел што прави мајката со бебето занемел

admin
Да се заспие бебе умее да биде навистина комплицирана мисија. Додека го држите во раце бебето се смирува, затвора очи, вие мислите дека спие, но...