vesti24.mk

Tag : детска болница козле

ВЕСТИ

Едномесечни близначиња најмлади пациенти на коронавирус во Козле

admin
Едномесечни близначиња се најмладите пациенти заразени од коронавирус во Детската клиника за белодробни заболувања „Козле“, изјави директорот на клиниката Бесник Зеќири во гостувањето во „Утрински...