vesti24.mk

Tag : детска играчка

ЗАБАВА

Храбар петгодишник го спасил животот на мајка му со помош на една играчка

admin
Петогодишник го спасил животот на мајка му откако таа паднала во дијабетичка кома. Малиот Џош од Телфорд, Велика Британија ја затекла мајка му онесвестена на...