vesti24.mk

Tag : детска соба

ЗАБАВА

Играчки што треба да ги исфрлите од детската соба

admin
Во детската соба, вообичаено, има многу играчки… Сепак, педијатрите посочуваат повеќе работи што родителите треба да ги исфрлат оттаму, заради безбедноста на малечките. Петмина педијатри...