vesti24.mk

Tag : детски играчки

ЗАБАВА

Уникатни идеи за родителите: Како да ги искористите бебешките предмети кога детето малку ќе порасне? (ВИДЕО)

admin
Домот ви е преполнет со теглички, картонски кутии од играчки, кутии од влажни марамчиња и слични бебешки предмети? Децата пораснаа и овие работи не ви...