vesti24.mk

Tag : дечиња

ЗАБАВА

Ова е љубов: Не се виделе два дена, а погледнете како се поздравија овие дечиња (ВИДЕО)

admin
Двегодишните Максвел и Финеган се неразделни другарчиња. Погледнете како изгледа нивната средба откако не се виделе само два дена. -Кога би можеле сите да бидеме...