vesti24.mk

Tag : Дечко

ЗАБАВА

Дечко ѝ ја изневерил два пати, но девојката не му останала должна: Најсјајната одмазда што некогаш сте ја виделе! (ВИДЕО)

admin
Повеќето од коментарите гласеле дека станува збор за генијална одмазда, додека некои ја прекориле девојката поради токсичното однесување. Оваа девојка, чиј дечко ја изневерил два...
ЗАБАВА

Ако направите некоја од овие работи во врската, за партнерот тоа е полошо и од неверство!

admin
Постојат некои работи кои ја уништуваат врската постепено, а некои ги сметаат за полоши и од неверство. Врската се заснова на доверба, искреност, лојалност, љубов...
ЗАБАВА

„Мамо, ова е мојата нова девојка“: Момчето открило премногу, поради оваа фотографија сака да “пропадне во земја“

admin
22-годишниот Мејсон Валанс неодамна направи една голема грешка за која доцна сфати, но вечно ќе се кае. Тој имал добра намера, да покаже на мајка...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Бидете внимателни, момците муваат по правилото „3 секунди“

admin
Правилото три секунди, кое од секогаш важело за јадење храна која паднала на земја, сега е најнов тренд во забавувањето и се користи да опиште...
ЗАБАВА

Дечкото го фати комшијата на дело како шпиунски ја фотографира неговата девојка

Ferad Aruc
Дечкото го фати комшијата на дело како шпиунски ја фотографира неговата девојка во дворот. Девојката легнала и си се сонча, а комшијата цела меморија си...
ЗАБАВА

Девојка приредила замка на својот сакан: гледајте што се случува (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Девојката Јохана се сомневала од интерсот на својот дечко пред свадбата и сакала да тестира лојалноста со помош на екишата To Catch a Cheater од...
ЗАБАВА

Луд дечко стави вијагра во пијалокот на својата девојка, а потоа следуваше чудо! (Видео)

Ferad Aruc
И додека мислите дека сте виделе се на Интернет, вакво нешто сигурно не сте виделе до сега. Овој човек сигурно не беше при здрав разум...
ЦРНА ХРОНИКА

Наместо во рикверц, Милица ставила во прва – најдобриот другар и се удави, таа едвај се спасила (ФОТО)

Ferad Aruc
Милан Субошиќ (17), млад фудбалер од Болеч, се удавил кога со автомобилот во кој бил со својата најдобра другарка Милица Л. (17) слетал во Дунав....