vesti24.mk

Tag : дејан јевтиќ

ЗАБАВА

Тажна приказна на Дејан, но не е само негова: Во новчаникот носам исти 500 динари осум години, тие ме направија човек

admin
Оваа приказна на Дејан Јевтиќ од Ниш, Србија, навистина е поучна и се случува за жал на повеќето млади денес. Иако родителите секогаш пружаат колку...