vesti24.mk

Tag : Дејвид Бекам

ВЕСТИ

ФОТО: Јане во Обединетите нации го запозна Дејвид Бекам

admin
Малиот македонски херој, Јане Велковски вечерва ќе се обрати на глобалниот самит во Обединетите нации во Њујорк и ќе побара да се преземе акција за...
ЗАБАВА

ФОТО: Бекам отвора хотел во Кина, шеф на кујна Гордон Рамзи

admin
Некогашниот англиски фудбалер Дејвид Бекам соопшти дека ќе отвори хотелски комплекс, во автономната област Макао во Кина позната како „Источниот Лас Вегас”. Комплексот на своето...
ЗАБАВА

Луксуз за домашното милениче: Бекам му купи на своето куче скапо парче од Луј Витон

admin
Познато е дека поранешниот фудбалер Дејвид Бекам (43) и неговата сопруга Викторија (44) живеат луксузен и раскошен живот, но тие не се единствените. Последната фотографија...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Бекамови пристигнаа во Црна Гора, семејството е опкружено со обезбедување и никој не смее да им се приближи (ВИДЕО)

Ferad Aruc
За да си обезбедат целосен мир, семејството Бекам го засили своето обезбедување, па со авион пристигнале во Дубровник, а со јахта во Црна Гора. Сланиот...
ЗАБАВА

Ова е љубовницата на Дејвид Бекам, поради која Викторија Бекам сакаше да се разведе од него

Ferad Aruc
Оваа жена беше актуелна во јавноста поради скандалот поради кој Викторија Бекам за малку ќе го напуштеше својот сопруг Дејвид. Таа сега води сосема поинаков...
ЖИВОТЕН СТИЛ

Дејвид Бекам ги освои дамите со машката пунџа

admin
Секоја појава на Викторија Бекам е вистинска модна атракција, меѓутоа, познатата креаторка покажа дека од себеси подобро може да го стилизира единствено својот познат сопруг,...