vesti24.mk

Tag : Дејвид Летермен

ЖИВОТ

Џорџ Клуни откри како се запозна со сопругата Амал: “Мојот агент ја предвиде нашата заедничка иднина” (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Познатиот глумец и холивудски заводник откри како тој и неговата сегашна сопруга се запознале. Во новата епизода од шоуто на Дејвид Летермен “My Next Guest...