vesti24.mk

Tag : Дејвид Хаселхоф

ЗАБАВА

Легендарниот автомобил КИТ на Дејвид Хаселхоф оди на наддавање

admin
Автомобилот КИТ од ТВ-серијата „Витезот возач“ (Knight Rider), е понуден на аукција, а глумецот Дејвид Хаселхоф, како ѕвезда на серијата ќе му го достави на...