vesti24.mk

Tag : Диана де Брито

ЗАБАВА

Младата британска раперка го привлече целото внимание на британските музички награди, се појави во сосема провиден фустан

Ferad Aruc
Во средата беа доделени престижните британски музички награди “BRIT Awards”, а ниту овој црвен тепих не го заобиколи кичот и ужасното, провокативните детали и изданија....