vesti24.mk

Tag : дива свиња

ВЕСТИ

ВИДЕО: Дива свиња ужива и се бања во Охридското езеро

admin
На социјалните мрежи кружи интересно видео на кое јасно се гледа како дива свиња се капе во Охридското Езеро. -Летната туристичката сеозна ја оставивме зад...