vesti24.mk

Tag : диво насеље куманово

Uncategorized

ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ се препукуваат за Диво Насеље

admin
Двете најголемите политички партии, ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ, преку соопштенија им оддадоа почит на осумтемина полицајци кои загинаа во полициската акција во кумановско Диво Насеље пред...