vesti24.mk

Tag : дигитална технологија

ЗАБАВА

Дигитален детокс: Кога мобилните телефони нѐ прават напнати, а зависноста од нив е сѐ поголема

admin
Мислите дека не можете без мобилниот телефон, но не сфаќате дека станува збор за зависност. Потребен ви е дигитален детокс. Ова се неколку начини за...