vesti24.mk

Tag : диетален

ЗАБАВА

Јадете колку сакате: Диетален помфрит по кој полуде интернетот

admin
Веруваме дека не постои човек кој не сака помфрит! Сите едноставно го обожуваат иако знаеме дека дебелее и е “смрт” за сите диети. Меѓутоа, овој...