vesti24.mk

Tag : диетално

ЗАБАВА

Зошто треба да престанете да пиете диетални газирани пијалоци?

admin
Ако мислевте дека диеталната Кока-Кола е подобра од обичната, треба да размислите повторно. Според новите истражувања, диеталните газирани пијалоци имаат сериозно влијание врз вашето здравје,...