vesti24.mk

Tag : дизни јунаци

ЗАБАВА

НЕВЕРОЈАТНО ФОТО: Уметничка ги спојува светските ѕвезди со нивните Дизниеви двојници

admin
Руската дигитална уметница Хелен Моргун, која живее во Шпанија, се обиде да ги спои некои од светските ѕвезди со нивните Дизниеви двојници. Следат резултатите од...