vesti24.mk

Tag : Дилара

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Дилара мешаше на “Стани Моме да заиграш” Погледнете го видеото

admin
Според некое непишано правило, турските актери секогаш за партнер избираат некој од своите колеги, а таков е случајот и со убавата турска актерка Ебру Озкан...