vesti24.mk

Tag : Димитрис Сиринакис

ЗАБАВА

Ужасна мајка: Ја однела својата ќерка на аудиција за еротски филмови, а барањето кое го имала го шокирало и режисерот

admin
Кога најпознатиот грчки режисер за еротски филмови Димитрис Сиринакис организирал аудиција, никој не претпоставувал колку луѓе ќе се пријават – од млади девојки до пензионери....