vesti24.mk

Tag : димса арсовски

ВЕСТИ

Арсовски: Власта цела недела молчи за доделените тендери во вредност од половина милион евра за маркетинг услуги

admin
Цела недела има класичен молк од власта избегнување на темата за доделените тендери во вредност од половина милион евра на само три фирми и на...
ВЕСТИ

Арсовски: Половина милион евра за три фирми за маркетиншки услуги и промоции

admin
Во денешниот Коментар на денот во фокус се парите кои што власта ги дава за маркетиншки ПР услуги. Трет ден молк од власта за стотиците...
ВЕСТИ

За неговиот роденден му го кажа судбоносното „ДА“ – портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ ја запроси својата девојка

admin
Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димса Арсовски, денеска за својот роденден ја запроси својата долгогодишна девојка, Соња. Таа му го подари најубавиот поклон за роденден и го...