vesti24.mk

Tag : диор

ВЕСТИ

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

admin
Додека народот гладува и тоне во сиромаштија, семејството на Зоран Заев се луксузира. Секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, но Зорица...