vesti24.mk

Tag : директорот на Бирото за јавна безбедност

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Случајот со „Ренџ Роверот“ во Грција доби завршница: Ќе „лета“ директорот на Бирото за јавна безбедност

Ferad Aruc
Во врска со случајот со користењето на службеното возило „Ренџ Ровер Дискавери Спорт“ со регистарски таблички СК-9559-АЛ кое на ден 2 август 2018 година, управувано...