vesti24.mk

Tag : диско

ЗАБАВА

Хит на целиот Балкан: Тоа се вика забава- за една вечер испиле пива, текили и шампањ за 12 илјади евра (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи се шири сметка од ноќен клуб во Хвар, на која за само еден вечер се испиени 87.669 куни, што е 11.732 евра....
МАКЕДОНИЈА

Фатиме Фетаи: Ќе одам во диско повторно, нека ме критикуваат слободно(ВИДЕО)

Ferad Aruc
На гала вечерта на раскажување женски приказни „ПричПич“, меѓу раскажувачките говореше специјалната јавна обвинителка, Фатиме Фетаи. Годинава темата на која се говореше е „Добив“. Обвинителката...