vesti24.mk

Tag : дискусија

ВЕСТИ

(ВО ЖИВО) Силјановска на дискусија: Ќе пакуваме куфери, или ќе гласаме и одлучиме за нашата иднина?

admin
Вечерва со почеток од 20:00 часот во Јавна соба се одржува трибина на тема „Ќе пакуваме куфери, или ќе гласаме и одлучиме за нашата иднина?“,...