vesti24.mk

Tag : дистанца

ЗАБАВА

ФОТО: Хит по социјалните мрежи – Дедо покажа што за него значи физичка дистанца

admin
Една фотографија и илјада и четиристотини лајкови. Дедото во автобусот им покажа на останатите патници што значи да се биде на физичка дистанца. извор:курир.мк...