vesti24.mk

Tag : дијабет

ЗАБАВА

Овие симптоми не смеете да ги игнорирате: Жед, замор, заматен вид…

admin
Дијабетесот е модерна болест која секојдневно погодува сè повеќе луѓе ширум планетата. Особено загрижувачки е тоа што тој број постојано расте иако на многу луѓе...