vesti24.mk

Tag : дијагноза

ЗАБАВА

Сигурно барем еднаш во животот сте ја направиле оваа грешка: Треба да го прашате докторот, а не Гугл!

admin
Речиси секоја личност која има пристап до интернет барем еднаш симптомите на некоја болест ги побарала на Гугл. Како последица на тоа најчесто се појавува...
ЗАБАВА

Отиде на рутински преглед кај стоматолог и ја дозна страшната вистина: Малото девојче водеше тешка борба за живот (ФОТО)

admin
Малата Хантер Роуз Џоунс (5) не би имала среќа да се избори со ракот доколку родителите не ја однеле на рутинска контрола кај стоматолог пред...